sabun büyüsü

sabun büyüsü

Ancak sabun büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler bu büyünün herkesi risk altına sokacağını unutmamalıdırlar. Yani bu büyüde büyü yapanda büyüyü yaptıran da hatta büyü yapılan kişi de aynı derece de risk altındadır. Bu nedenle sabun büyüsünü yaptıracak olan kişiler medyum seçimine çok dikkat etmeli ver her zaman çok detaylı bir araştırma yaparak işe başlamalıdırlar. Yapılacak işlemlerde kullanılacak olan eşyalar her zaman değişiklik gösterse de genellikle bir adet sabun ve bu sabuna batırılacak iğne veya sopa benzeri bir nesne kullanılır. Sabuna batırılan bu nesneler uzun süre sabun sağlı kalacak şekilde ayarlanır ve sabun çok gizli bir yere saklanır.
Özellikle çok eski zamanlardan bu yana varlığı sürdüren ender büyülerden biri olarak bilinen sabun büyüsü, etkileri bakımından incelendiğinde bir insanın hayatını inanılmaz şekilde etkileyebilecek özelliklere sahip olduğu görülecektir. Bu büyünün yapılış amacı çoğu zaman insanların zarar görmeleri ve hayatlarının her alanında büyük sıkıntılar çekmeleridir. Bu sayede insanlar sevmedikleri kişilerden bu büyü ile intikam almaya çalışırlar.
Daha sonra bu büyü ile alakalı dualar okuyarak büyüyü tamamlayan medyumlar sabun büyüsünün bu şekilde tamamlamış olurlar. Sabun saklandığı yerde kaldıkça ve sabuna batırılan nesne sabuna sağlı halde kaldığı sürece insanların bu büyünün etkisinde olacağına inanılır. Bu büyünün etkisi altına giren kişileri hayatı manevi yönden çekilmez bir hale gelir. Tıpta bile çaresi bulunamayan sağlık sorunları ile uğraşan kişiler sabun büyüsünün en kötü etkileri ile mücadele etmek zorunda kalırlar.

Reklamlar

Medyum Büyü Bozma Yöntemleri, duası, duaları, ayetleri, sayfası.

%d blogcu bunu beğendi: